VILNIAUS LOPŠELIO-DARŽELIO „VAIDILUTĖ” ADMINISTRACIJA

Direktorė

Gyvenimo aprašymas

Išsilavinimas:

• 1992 m. Kauno J.Gruodžio aukštesnioji muzikos mokykla, choro dirigentė, muzikos mokytoja.
  • 2003 m. VPU ikimokyklinio ugdymo pedagogika ir psichologija, edukologijos bakalauras
  • 2005 m. VPU ikimokyklinio ugdymo pedagogika ir psichologija, edukologijos magistras
  • 2022 m. ISM VADYBOS IR EKONOMIKOS UNIVERSITETAS , Verslo vadybos magistras.

Kvalifikacija:

• 2017 mokytojo eksperto kvalifikacinė kategorija

Vadybinė patirtis:

• 2017-2018 Vilniaus lopšelis-darželis „Pipiras“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui
  • 2018 Vilniaus lopšelis-darželis „Vaidilutė“ laikinai einanti direktorės pareigas
  • 2021 Vilniaus lopšelis-darželis „Vaidilutė” direktorė

Vadovaujuosi pagrindiniais veiksmingos tvarios lyderystės principais: skaidrumo, bendruomeniškumo, sąžiningumo, tinkamo elgesio su darbuotojais, tvarumo, įvairovės bei humaniškumo principais.

Ikimokyklinio ugdymo šerdis yra vaiko gerovė, visuminis ugdymasis, aktyvus autentiškas, patirtinis jo dalyvavimas ugdymo procese. Kuriama moderni, saugi, sveika, mobili, aktyvi ugdymo(si) ir darbo aplinka – atitinkantį ugdytinių ir įstaigos bendruomenės poreikius.

Vadovaudama pedagogų personalui stengiuosi perteikti šiuolaikinio vaikų ugdymo tendencijas: nuo švietimo visiems  – prie švietimo kiekvienam, t. y. pereiti prie personalizuoto, suasmeninto ugdymo(si) ir mokymo(si) pripažįstant, kad žmonių patirtys, poreikiai, siekiai skiriasi,  mokomasi skirtingais tempais ir būdais.

Pritariu ir remiuosi gerb. ISM universiteto rektoriaus dr. Daliaus Misiūno žodžiais: „Gebėjimas mokytis –  pagrindinė mokytojo kompetencija“. Personalas skatinamas mokytis, tobulinti savo žinias ir dalintis patirtimi.

Siekiu, kad bendruomenė džiaugtųsi ir didžiuotųsi savo darželiu, pažintų jį  kaip švietėjišką ir draugišką. Puoselėjame šūkį:  „Lopšelis-darželis „Vaidilutė“ – vaikų pasaulis, kurį kuriame kartu!“

Lyderystę ir vadybą matau taip: aiški, vienijanti, įkvepianti.

Priėmimo valandos:

Pr. – 08.00 – 11.00;

K. – 12.00 – 15.00;

Tel. +370 5 275 4317

Mob. +370 670 80800

El.Paštas: rastine@vaidilute.vilnius.lm.lt

VIOLETA BISIKIRSKIENĖ

Direktorės pavaduotoja ugdymui

Edukologijos magistrė, auklėtoja ekspertė.

Telefonas: +370 5 275 1354

El.Paštas: ugdymas@vaidilute.vilnius.lm.lt