Nuo 2020 m. lapkričio 7 d. skelbiamas karantinas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje

•  Ikimokyklinis ir priešmokyklinis  ugdymas vykdomi įprastu būdu užtikrinant valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.
  • Atsižvelgiant į saugumo reikalavimus, mokytojų darbo laikas grupėse  karantino laikotarpiu organizuojamas taip, kad grupėje dirbtų po vieną pedagogą.

❗️ PRIMENAME:

• Tėvai/globėjai su kaukėmis atveda  iki įstaigos durų (į patalpas neužeidami).
    • karščiuojantys ar turintys peršalimo požymių, vaikai grupės veikloje nedalyvauja;
    • Atkreipiame dėmesį, kad vaikams, kurie turi galimybių likti namuose ir nelankys įstaigos karantino laikotarpiu, mokestis už maitinimą nemokamas, o ugdymo mokestis bus  mokamas įprastai, nes darželiai nėra uždaromi.
    • Jei darželis gavo informaciją apie vaikui ar darbuotojui nustatytą koronaviruso infekciją, privalo  operatyviai nustatyti sąlytį turėjusius asmenis ir juos informuoti apie 14 dienų izoliaciją bei nedelsiant pranešti tėvams apie grupės izoliaciją ar apie įstaigoje įvestą infekcijų plitimą ribojantį režimą ir veiklos organizavimą nuotoliniu būdu.

PRAŠOME LAIKYTIS VISŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ, ATIDŽIAI SKAITYTI GAUNAMĄ INFORMACIJĄ, BŪTI SUSITELKUSIEMS BEI OPERATYVIEMS, DALYKIŠKAI ELGTIS/VEIKTI KRITINĖMIS SITUACIJOMIS BEI LAIKU TEIKTI INFORMACIJĄ SUINTERESUOTOMS PUSĖMS.