Karantino laikotarpiu įstaigos darbo laikas 7.00 – 18.00val.

Vaikučių atvykstant laukiame iki 8.30 val.
Į darželį įeisite tiktai pro dvejas duris. Čia jūsų lauks darbuotojos, kurios matuos vaiko temperatūrą. Prašome įvertinti gaištamą laiką ir susiplanuoti kelionę į darbą neskubant.
Nuo gegužės 18 d. JOKIŲ PAŽYMŲ pateikti iš darbdavių tėveliams NEREIKĖS.
Tėveliai, atvedantys vaikus, turės būti su nosį ir burną dengiančiomis apsaugos priemonėmis ir į patalpas užeiti negalės. Darbuotojai taip pat pasitiks vaikus su apsaugos priemonėmis, tačiau auklėtojos grupėse su vaikais dirbs be kaukių.
Mūsų visų patogumui, prašome atvykti nurodytu laiku.

Kai kuriose grupėse laikinai dirbs kiti pedagogai.Mokytojos jums praneš, kokie pedagogai dirbs jūsų vaiko grupėje. Laikini pasikeitimai yra dėl karantino, pedagogų atostogų, ligos ar dėl darbuotojo, esančio rizikos grupėje. Su mokytojais palaikykite ryšį grupės telefonu, įstaigos telefonu, jei turite grupės facebook uždaroje grupėje įrašais, e-laiškais ar pedagogui sutikus, asmeniniais  tel.nr
Sekite informaciją įstaigos facebook puslapyje ir  įstaigos svetainėje.

Užtikrinsime vaikučių ugdymą ir maitinimą
Maitinimo ir ugdymo mokestis bus skaičiuojamas  tik už LANKYTAS dienas. Organizuojant darželyje veiklą griežtai bus privaloma laikytis visų saugumo reikalavimų.
Vaikai, kurie nuo gegužės 18 d. dar darželio nelankys, bus ugdomi nuotoliniu būdu ir mokesčio NEMOKĖS.

Negalėsime priimti vaikučio , jeigu:
Vaikas karščiuoja, sloguoja, kosi, pasunkėjęs kvėpavimas ar turi kitų ligos požymių.

Rekomenduojame nevesti vaiko į darželį, jeigu:
Vaikas serga sunkiomis lėtinėmis ligomis ( žr. prisegtame dokumente 1.2.)
Jei kartu gyvena asmenys, priklausantys rizikos grupėje (vyresni nei 60 m, sergantys lėtinėmis ligomis, cukriniu diabetu, kraujagyslių ir širdies ligomis irkt.(žr. prisegtame dokumente 1.2.)

Pasiimant iš darželio:
Atvykstant, skambinkite vienu iš išvardintų būdų: grupės pedagogui, įstaigos telefonu ar prie lauko durų esančiu skambučiu, pranešdami apie atvykimą. Laukite prie įstaigos. Į patalpas eiti negalite!
Pasiimkite vaiką iš savo grupės lauko žaidimo aikštelės.
Sprendimas Nr. V-1116 dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų (2020-05-11)